Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Premte, 24.06.2016Me rastin e 24 qershorit, njė grup studentėsh nga radhėt e komunitetit egjiptian vizitoi Kuvendin Veseli: Komunitetet janė pasuri e vendit tonė lexo mė shumė
  • E Premte, 24.06.2016Nga takimi i Komisionit pėr Arsim me rektorin e Universitetit tė Zagrebit, Damir Boras Pėr gatishmėrinė e shprehur qė tė na ndihmoni edhe nė tė ardhmen, pėrjetėsisht iu jemi mirėnjohės, u shprehėn anėtarėt e Komisionit. Jemi tė hapur qė... lexo mė shumė
  • E Premte, 24.06.2016Nga mbledhja e Komisionit pėr Punė tė Brendshme dhe Siguri U diskutuar lidhur me propozimet e pėrfaqėsuesve tė BE-sė, pėr projektin: Mbėshtetje pėr Institucionet e Kosovės nė fushėn e Mbrojtjes sė tė Dhėnave Personale lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com