Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Mėrkure, 23.04.2014Mbledhja e Kuvendit U miratua Projektligji pėr ndryshimin dhe plotėsimin e ligjeve qė ndėrlidhen me mandatin e Misionit tė Bashkimit Evropian pėr Sundimin e Ligjit nė Republikėn e... lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 23.04.2014Mbledhja e Kuvendit U miratua Marrėveshja Ndėrkombėtare ndėrmjet Republikės sė Kosovės dhe Bashkimit Evropian pėr Misionin e BE-sė pėr sundimin e Ligjit nė Kosovė. Miratohet nė... lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 23.04.2014Nga mbledhja e Komisionit pėr Legjislacion U pėrkrah Projektligji pėr ndryshimin dhe plotėsimin e ligjeve qė ndėrlidhen me mandatin e Misionit tė Bashkimit Evropian pėr Sundimin e Ligjit nė Republikėn e... lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet