Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Mėrkure, 02.09.2015Kryeparlamentari Veseli priti kryetarin e Komunės sė Obiliqit, Xhafer Gashi Kryetari Veseli: Do tė angazhohem maksimalisht qė Projektligji pėr Zonėn e Rrezikuar tė Obiliqit dhe rrethinės, tė procedohet sa mė shpejt qė ėshtė e mundur lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 02.09.2015Kryetari Veseli takoi qytetaren izraelite, tė lindur nė Kosovė, Stela (Esther) Levi, e mbijetuar e Holokaustit Veseli: Rrėfimi i znj. Levi ėshtė dėshmi e humanizmit heroik qė shqiptarėt treguan gjatė Luftės sė Dytė Botėrore, nė mbrojtjen e hebrenjve nga Holokausti lexo mė shumė
  • E Marte, 01.09.2015Kryekuvendari Veseli takoi ambasadoren e re tė Turqisė nė Kosovė, Kivilcim Kiliē Turqia mbetet pėrkrahėse e pa rezervė e prosperitetit nė Kosovė lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet

Kalendari i takimeve

  Tė gjitha takimet nė kalendar
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com