Dokumentet

 Shpalo

Rezolutė

U publikua: E Premte, 30.12.2016 
 Shpalo

Pyetje parlamentare (10-25) 10 2016

U publikua: E Hėnė, 05.12.2016 
 Shpalo

Zėvendėsimi i deputetit Fadil Demaku

U publikua: E Premte, 11.11.2016 
 Shpalo

Zėvendėsimi i deputetit Ramiz Kelmendi

U publikua: E Premte, 11.11.2016 
 Shpalo

Pyetje parlamentare nga seanca plenare datė 28.10.2016

U publikua: E Mėrkure, 02.11.2016 
 Shpalo

Rezoluta nr. R-006 pėr vlerat e UĒK

U publikua: E Premte, 28.10.2016 
 Shpalo

Dorėheqja e deputetit Fadil Demaku

U publikua: E Enjte, 27.10.2016 
 Shpalo

Dorėheqja e deputetit Ramiz Kelmendi

U publikua: E Enjte, 27.10.2016 
 Shpalo

Rezolutė R-005

U publikua: E Enjte, 13.10.2016 
 Shpalo

Pyetje Parlamentare - 11 tetor 2016

U publikua: E Mėrkure, 12.10.2016 
 Shpalo

Pyetje Parlamentare - Driton Ēaushi

U publikua: E Mėrkure, 12.10.2016 
 Shpalo

Pyetje Parlamentare

U publikua: E Hėnė, 03.10.2016 
 Shpalo

Raporti Financiar pėr tremujorin e parė tė vitit 2016

U publikua: E Diel, 11.09.2016 
 Shpalo

Zėvendėsimi i shefit tė Grupit Parlamentar tė PDK-sė

U publikua: E Premte, 02.09.2016 
 Shpalo

Zėvendėsimi i deputetes Alma Lama

U publikua: E Mėrkure, 31.08.2016 
 Shpalo

Dorėheqja e deputetes Alma Lama

U publikua: E Mėrkure, 31.08.2016 
 Shpalo

Katėr pyetje parlamentare

U publikua: E Premte, 19.08.2016 
 Shpalo

Memorandum bashkėpunimi

U publikua: E Marte, 16.08.2016 
 Shpalo

Rregullore Nr. 05/Rr-001 Pėr mbrojtje nga zjarri

U publikua: E Hėnė, 15.08.2016 
 Shpalo

14 pyetjet parlamentare

U publikua: E Hėnė, 15.08.2016 
 Shpalo

D E K L A R A T Ė

U publikua: E Premte, 05.08.2016 
 Shpalo

5 pytjet parlamentare

U publikua: E Hėnė, 18.07.2016 
 Shpalo

MEMORANDUM MIRĖKUPTIMI MES KUVENDIT TĖ KOSOVĖS, FONDACIONIT ERSTE DHE OJQ TOKA.pdf

U publikua: E Mėrkure, 06.07.2016 
 Shpalo

MEMORANDUM MIRĖKUPTIMI NĖ MES KDI DHE KUVENDIT TĖ KOSOVĖS

U publikua: E Mėrkure, 06.07.2016 
 Shpalo

Zevendesimi i deputetit Besnik Bislimi

U publikua: E Marte, 14.06.2016 
 Shpalo

Zevendesimi i deputetit Enver Hoxhaj

U publikua: E Marte, 14.06.2016 
 Shpalo

Zevendesimi i deputetit Azem Syla

U publikua: E Marte, 14.06.2016 
 Shpalo

3 dy pyetjet e parlamentarve

U publikua: E Hėnė, 13.06.2016 
 Shpalo

Doreheqja e Azem Syles

U publikua: E Mėrkure, 08.06.2016 
 Shpalo

2 dy pyetjet e parlamentarve

U publikua: E Marte, 07.06.2016 
 Shpalo

Njoftim pėr dorėheqjen e Enver Hoxhajt

U publikua: E Enjte, 02.06.2016 
 Shpalo

Njoftim per doreheqjen e Besnik Bislimit

U publikua: E Premte, 27.05.2016 
 Shpalo

KOMISIONI PARLAMENTAR PĖR STABILIZIM-ASOCIIM BE - KOSOVĖ (KPSA) - DEKLARATA dhe REKOMANDIMET

U publikua: E Mėrkure, 25.05.2016 
 Shpalo

Doreheqja e Ramiz Kelmendit nga GP PDK

U publikua: E Premte, 06.05.2016 
 Shpalo

Njoftim nga Ilir Deda -deputet i pavarur

U publikua: E Enjte, 05.05.2016 
 Shpalo

Doreheqja e deputetes Teuta Sahatqiu

U publikua: E Enjte, 07.04.2016 
 Shpalo

Raport vjetor financiar 2015

U publikua: E Enjte, 24.03.2016 
 Shpalo

Statuti i auditimit tė brendshėm nė Kuvendin e Kosovės

U publikua: E Mėrkure, 09.03.2016 
 Shpalo

Raporti Vjetor i Punės se Kuvendit pėr vitin 2015

U publikua: E Marte, 08.03.2016 

MARRĖVESHJE BASHKĖPUNIMI NĖ MES KUVENDIT TĖ REPUBLIKĖS SĖ KOSOVĖS DHE INSTITUTIT TĖ KOSOVĖS PĖR DREJTĖSI

U publikua: E Marte, 16.02.2016 
 Shpalo

4 pytjet parlamentare

U publikua: E Premte, 18.12.2015 
 Shpalo

Raporti Financiar pėr nėntėmujorin e vitit 2015

U publikua: E Mėrkure, 16.12.2015 
 Shpalo

9 pytjet parlamentare

U publikua: E Enjte, 10.12.2015 
 Shpalo

Doreheqja-Latif Gashi

U publikua: E Enjte, 10.12.2015 
 Shpalo

Raporti i Punės se Kuvendit- 8 dhjetor 2014-3 gusht 2015-L-V-shqip

U publikua: E Hėnė, 21.09.2015 
 Shpalo

10 pytjet parlamentare

U publikua: E Hėnė, 21.09.2015 
 Shpalo

Rezoluta e Kuvendit pėr misionin e BE-sė sipas kėrkeses se GP VV

U publikua: E Enjte, 23.07.2015 
 Shpalo

Rezolutė lidhur me demarkacini e kufirit ndermejt Kosoves dhe Malit te Zi

U publikua: E Enjte, 25.06.2015 
 Shpalo

Rezolutė

U publikua: E Enjte, 18.06.2015 
 Shpalo

Raporti Financiar pėr tremujorin e parė tė vitit 2015

U publikua: E Hėnė, 08.06.2015 
 Shpalo

STRATEGJIA MINERARE E REPUBLIKĖS SĖ KOSOVĖS PĖR PERIUDHĖN 2012 – 2025

U publikua: E Premte, 22.05.2015 
 Shpalo

Raporti vjetor financiar 2014

U publikua: E Mėrkure, 18.03.2015 
 Shpalo

Programi i punės sė Kuvendit pėr vitin 2015

U publikua: E Mėrkure, 18.02.2015 
 Shpalo

Rezolutė-Pėr pengimin e migrimit ilegal tė qytetarėve tė Kosovės

U publikua: E Enjte, 05.02.2015 
 Shpalo

Vendimi pėr formimin e 14 komisioneve parlamentare

U publikua: E Enjte, 18.12.2014 
 Shpalo

Deklarata pėr partneritet ndėrmjet Kuvendit tė Republikės sė Kosovės dhe Shoqėrisė Civile

U publikua: E Enjte, 03.04.2014 
 Shpalo

PECK Raporti i Vleresimit Kunder Korrupsionit

U publikua: E Premte, 28.03.2014 
 Shpalo

PECK Raporti i Vleresimit KPP/LFT – Cikli i pare

U publikua: E Premte, 28.03.2014 
 Shpalo

Raporti vjetor financiar 2013

U publikua: E Hėnė, 17.03.2014 
 Shpalo

Programi i punės sė Kuvendit pėr vitin 2014

U publikua: E Marte, 04.03.2014 
 Shpalo

Udhėzimet pėr plotėsimin e formularit pėr raportim vjetor financiar

U publikua: E Premte, 07.02.2014 
 Shpalo

Formular pėr Raportim Vjetor Financiar

U publikua: E Premte, 07.02.2014 
 Shpalo

Deklarata e Pėrbashkėt PE-Kosova

U publikua: E Enjte, 31.10.2013 
 Shpalo

Formular pėr Kėrkesa Buxhetore

U publikua: E Marte, 22.10.2013 
 Shpalo

Udhėzuesi pėr plotėsimin e kėrkesave buxhetore shtesė

U publikua: E Marte, 22.10.2013 
 Shpalo

Rezoluta_R_012

U publikua: E Enjte, 25.07.2013 
 Shpalo

REZOLUTĖ-PĖR TĖ DREJTAT E SHQIPTARĖVE NĖ PRESHEVĖ, BUJANOC DHE MEDVEGJĖ

U publikua: E Enjte, 06.06.2013 
 Shpalo

Rezolutė-Pėr dhėnien e pėlqimit pėr nėnshkrim tė Marrėveshjes sė Parė tė Parimeve qė Rregullojnė Normalizimin e Marrėdjėnjeve mes Republikės sė Kosovės dhe Repu

U publikua: E Hėnė, 22.04.2013 
 Shpalo

Vendim pėr Programin i punės sė Kuvendit pėr vitin 2013

U publikua: E Marte, 12.03.2013 
 Shpalo

Programi i punės sė Kuvendit pėr vitin 2013

U publikua: E Marte, 12.03.2013 
 Shpalo

R E Z O L U T Ė-Parimet e Prishtinės nga Samiti Ndėrkombėtar i Gruas

U publikua: E Enjte, 20.12.2012 
 Shpalo

Strategjia pėr informim dhe marrėdhėnie me publikun e Kuvendit tė Kosovės

U publikua: E Marte, 23.10.2012 
 Shpalo

R E Z O L U T Ė-Pėr normalizimin e marrėdhėnieve nė mes tė Republikės sė Kosovės dhe Republikės sė Serbisė

U publikua: E Enjte, 18.10.2012 
 Shpalo

Rezoluta-Pėr zėvendėsimin e kodeve telefonike aktuale nė Kosovė

U publikua: E Enjte, 06.09.2012 
 Shpalo

Doracak - Funksioni mbikėqyrės i Komisioneve Parlamentare

U publikua: E Mėrkure, 01.08.2012 
 Shpalo

Rekomandimet pėr tė drejtat e fėmijėve

U publikua: E Enjte, 07.06.2012 
 Shpalo

DEKLARATĖ E PĖRBARSHKĖT PARLAMENTI EVROPIAN-KOSOVA

U publikua: E Enjte, 22.03.2012 
 Shpalo

Memorandum Mirėkuptimi nė mes tė Administratės sė Kosovės dhe Bullgarisė

U publikua: E Marte, 20.03.2012 
 Shpalo

Rezoluta lidhur me mbajtjen e zgjedhjeve tė Serbisė nė Kosovė

U publikua: E Premte, 16.03.2012 
 Shpalo

Rekomandimet e Kuvendit lidhur me trajtimin e grave

U publikua: E Premte, 09.03.2012 
 Shpalo

PROGRAMI I PUNĖS SĖ KUVENDIT PĖR VITIN 2012

U publikua: E Mėrkure, 15.02.2012 
 Shpalo

Deklarata pėr shpalljen tė paligjshėm referendumin nė veri tė Kosovės

U publikua: E Mėrkure, 15.02.2012 
 Shpalo

REZOLUTĖ Pėr Pėrfundimit e Mbikėqyrjės Ndėrkombėtare tė Pavarėsisė

U publikua: E Marte, 31.01.2012 
 Shpalo

Doracak - Degjimet e Komisioneve Parlamentare

U publikua: E Enjte, 12.01.2012 
 Shpalo

Aktiviteti legjislativ i Kuvendit gjatė vitit 2011 (shkurt -dhjetor 2011)

U publikua: E Enjte, 12.01.2012 
 Shpalo

Doracak - Ekspertiza e Jashtme nė Komisionet Parlamentare

U publikua: E Enjte, 12.01.2012 
 Shpalo

Doracak - Funksionimi dhe Organizimi i Komisioneve Parlamentare

U publikua: E Enjte, 12.01.2012 
 Shpalo

Rregullore e punės e Komisionit pėr Buxhet dhe Financa tė Kuvendit tė Republikės sė Kosovės

U publikua: E Mėrkure, 30.11.2011 
 Shpalo

Rezolutė pėr veriun e Kosovės

U publikua: E Enjte, 28.07.2011 
 Shpalo

Seanca e jashtėzakonshme miratoi dy Rekomandime

Seanca e jashtėzakonshme miratoi dy Rekomandime

U publikua: E Marte, 31.05.2011 
 Shpalo

Deklarata e pėrbashkėt e kryesuesve tė delegacioneve parlamentare: Krasniqi-Kukan

Deklarata e pėrbashkėt e kryesuesve tė delegacioneve...

U publikua: E Premte, 20.05.2011 
 Shpalo

Rregullorja pėr rendin dhe qasjen e mediave dhe tė publikut nė punėn e Kuvendit tė Kosovės

U publikua: E Marte, 19.04.2011 
 Shpalo

Vendim pėr miratimin e Rregullorės pėr qasje tė mediave

Vendim pėr miratimin e Rregullorės pėr qasje tė mediave

U publikua: E Marte, 19.04.2011 
 Shpalo

Rezolutė-Marrėveshja ndėrmjet z. Behgjet Pacolli, z. Isa Mustafa dhe z. Hashim Thaēi

U publikua: E Enjte, 07.04.2011 
 Shpalo

Vendim per formimin e komisioneve parlamentare

U publikua: E Enjte, 10.03.2011 
 Shpalo

Rezuluta pėr dialogun midis R. Kosovės dhe R. Serbisė

U publikua: E Enjte, 10.03.2011 
 Shpalo

Organogrami i Administratės sė Kuvendit tė Kosovės

U publikua: E Premte, 18.02.2011 
 Shpalo

Deklaratė

Tė mbledhur nė Samitin e Kryetarėve tė Komisioneve pėr...

U publikua: E Hėnė, 20.09.2010 
 Shpalo

Deklaratė

Duke ēmuar lart opinionin e Gjykatės Ndėrkombėtare tė...

U publikua: E Premte, 23.07.2010 
 Shpalo

Memorandum i bashkėpunimit

Nė mes tė Kuvendit Kombėtar tė Republikės sė Sllovenisė dhe...

U publikua: E Enjte, 24.06.2010 
 Shpalo

Rregullore e Kuvendit tė Republikės sė Kosovės

Kjo Rregullore pėrcakton organizimin dhe funksionimin e...

U publikua: E Enjte, 29.04.2010 
 Shpalo

Sfidat e pėrfshirjes sociale nė Kosovė

Nė Kosovė, lista e pėrjashtimit social ėshtė e gjatė dhe e...

U publikua: E Hėnė, 08.03.2010 
 Shpalo

Deklarata pėr zbatimin e Kushtetutės nė tėrė territorin e Kosovės

Kuvendi i Republikės sė Kosovės, duke theksuar rolin e vet...

U publikua: E Premte, 05.03.2010 
 Shpalo

Strategjia dhe Plani i veprimit kundėr korrupsionit 2009 – 2011

Strategjia dhe Plani i veprimit kundėr korrupsionit 2009 –...

U publikua: E Hėnė, 12.10.2009 
 Shpalo

Buletini Infomrmativ janar-qershor 2009, Komisioni pėr Buxhet dhe Financa

Buletini Infomrmativ janar-qershor 2009, Komisioni pėr...

U publikua: E Premte, 24.07.2009 
 Shpalo

Komisioni pėr Buxhet dhe Financa

Komisioni pėr Buxhet dhe Financa

U publikua: E Premte, 24.07.2009 
 Shpalo

Komisioni pėr Integrime Evropiane

Komisioni pėr Integrime Evropiane

U publikua: E Premte, 24.07.2009 
 Shpalo

Komisioni pėr Legjislacion dhe Gjyqėsi

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Legjislacion dhe...

U publikua: E Premte, 24.07.2009 
 Shpalo

Komisioni pėr Shėrbime Publike Administratė Lokale dhe Media

Buletin Informativ, Komisioni pėr Shėrbime Publike...

U publikua: E Premte, 24.07.2009 
 Shpalo

Komisioni pėr Shėndetėsi, Punė dhe Mirėqenje Sociale

Buletin Informativ 2009, Komisioni pėr Shėndetėsi, Punė dhe...

U publikua: E Premte, 24.07.2009 
 Shpalo

Buletin Informativ janar-qershor 2009, Komisioni pėr Ekonomi Tregti dhe Industri

Buletin Informativ janar-qershor 2009, Komisioni pėr Ekonomi...

U publikua: E Enjte, 23.07.2009 
 Shpalo

Deklarate e perbashket ne perfundim te takimitt nderparlamentar Kuvendi i Kosoves Parlamenti Evropia

Nė pėrmbyllje tė takimit tė dytė ndėrparlamentar, tė...

U publikua: E Marte, 07.04.2009 
 Shpalo

Rezolutė pėr prioritetet dhe strategjitė e Kosovės pėr Integrim nė Bashkimin Evropian

Duke marrė parasysh qėllimin strategjik dhe pajtimin e plotė...

U publikua: E Marte, 10.03.2009 
 Shpalo

Mandati i ri, mundėsi tė reja

Vlerėsim i punės sė Kuvendit tė Kosovės me rekomandime pėr...

U publikua: E Mėrkure, 04.02.2009 
 Shpalo

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Ekonomi, Tregti, Industri, Energjetikė, Transport dhe Telekom

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Ekonomi, Tregti,...

U publikua: E Mėrkure, 28.01.2009 
 Shpalo

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Shėndetėsi, Punė dhe Mirėqenie Sociale

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Shėndetėsi, Punė dhe...

U publikua: E Mėrkure, 28.01.2009 
 Shpalo

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Legjislacion dhe Gjyqėsi

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Legjislacion dhe...

U publikua: E Mėrkure, 28.01.2009 
 Shpalo

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Shėrbime Publike, Administratė Lokale dhe Media

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Shėrbime Publike,...

U publikua: E Mėrkure, 28.01.2009 
 Shpalo

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Integrime Evropiane

Buletin Informativ 2008, Komisioni pėr Integrime Evropiane

U publikua: E Mėrkure, 28.01.2009 
 Shpalo

Rezolutė pėr Objektivat pėr Zhvillim tė Mijėvjeēarit

Rezolutė pėr OZhM

U publikua: E Premte, 17.10.2008 

DEKLARATĖ

Kuvendi i Republikės sė Kosovės

Komisioni pėr Punė...

U publikua: E Marte, 07.10.2008 
 Shpalo

Kushtetuta e Republikės sė Kosovės

Kushtetuta e Republikės sė Kosovės

U publikua: E Diel, 15.06.2008 

Konkurs pėr Himnin e Republikės sė Kosovės

Kryesia e Kuvendit tė Republikės sė Kosovės...

U publikua: E Mėrkure, 12.03.2008 
 Shpalo

Vendim pėr shmangie nga rregullorja e punės

Nė bazė tė kreut 9.1.26 tė Kornizės Kushtetuese pėr...

U publikua: E Enjte, 06.03.2008 
 Shpalo

Deklarata e Pavarėsisė sė Kosovės

Deklarata e Pavarėsisė

U publikua: E Diel, 17.02.2008 
 Shpalo

Déclaration d'indépendance du Kosovo

Déclaration d'indépendance du Kosovo

U publikua: E Diel, 17.02.2008 
 Shpalo

Buletin Informativ 1, Komisioni pėr Shėrbime Publike, Administratė Lokale dhe Media

U publikua: E Enjte, 27.09.2007 
 Shpalo

Buletin Informativ 1, Komisioni pėr Ekonomi, Tregti, Industri, Energjetikė, Transport dhe Telekomuni

U publikua: E Enjte, 27.09.2007 
 Shpalo

Buletin Informativ 1, Komisioni pėr Shėndetėsi, Punė dhe Mirėqenie Sociale

U publikua: E Shtune, 15.09.2007 
 Shpalo

Pasqyra e Rekomandimeve nga ZRGJ te implementuara nga Kuvendi

Pasqyra e Rekomandimeve nga ZRGJ-ja dhe te implementuara nga...

U publikua: E Hėnė, 10.09.2007 

Konkurs pėr Flamurin dhe Stemėn e Kosovės

Ekipi i Unitetit tė Kosovės

...

U publikua: E Mėrkure, 13.06.2007 

Rezolutė kundėr krimeve nė kibernetikė

KUVENDI I KOSOVĖS

• Duke u...

U publikua: E Hėnė, 04.06.2007 
 Shpalo

Komisioni pėr Shėndetėsi, Punė dhe Mirėqenie Sociale- Plani i Punės 2007


U publikua: E Premte, 01.06.2007 
 Shpalo

Komisioni pėr Ekonomi, Tregti, Industri, Energjetikė, Transport-Telekomunikacion-Plani i Punės 2007

U publikua: E Premte, 01.06.2007 
 Shpalo

Komisioni pėr Shėrbime Publike, Administratė Lokale dhe Media-Plani i Punės 2007


U publikua: E Premte, 01.06.2007 
 Shpalo

Komisioni pėr Buxhet dhe Financa-Plani i Punės 2007

U publikua: E Premte, 01.06.2007 

DEKLARATĖ E KUVENDIT TĖ KOSOVĖS

Kuvendi i Kosovės pėrshėndet miratimin e Rezolutės sė...

U publikua: E Premte, 30.03.2007 
 Shpalo

DEKLARATĖ E KUVENDIT TĖ KOSOVĖS

Kuvendi i Kosovės pėrshėndet miratimin e Rezolutės sė...

U publikua: E Premte, 30.03.2007 

DEKLARATĖ E KUVENDIT TĖ KOSOVĖS

Kuvendi i Kosovės pėrshėndet miratimin e Rezolutės sė...

U publikua: E Premte, 30.03.2007 
 Shpalo

Propozimi gjithpėrfėshirės pėr Statusin e Kosovės

Kosova do tė jetė shoqėri shumetnike, e cila qeveriset nė...

U publikua: E Hėnė, 12.02.2007 
 Shpalo

Deklaratė e Kuvendit tė Kosovės pėr kushtetutėn serbe

Kuvendi i Kosovės dėnon vendosjen e Kosovės nė preambulėn e...

U publikua: E Enjte, 19.10.2006 
 Shpalo

Deklaratė e Kuvendi i Kosovės pėr shpėrthimet nė Kosovė

Kuvendi i Kosovės, nė seancėn plenare tė datės 21 shtator...

U publikua: E Enjte, 21.09.2006 
 Shpalo

Rezoluta pėr rikonfirmimin e vullnetit politik tė popullit tė Kosovės pėr shtet tė pavarur dhe sovra

Rezoluta pėr rikonfirmimin e vullnetit politik tė popullit...

U publikua: E Enjte, 17.11.2005 
 Shpalo

Rezoluta pėr rikonfirmimin e vullnetit politik tė popullit tė Kosovės pėr shtet tė pavarur dhe sovra

U publikua: E Enjte, 17.11.2005 
 Shpalo

Rregullore e punės sė Kuvendit tė Kosovės

Kjo rregullore pune i pėrcakton organizimin dhe funksionimin...

U publikua: E Premte, 20.05.2005 
 Shpalo

Deklarata pėr zgjedhjet e organizuara nga Serbia nė territorin e Kosovės

Kuvendi i Kosovės i deklaron jokushtetuese dhe tė...

U publikua: E Hėnė, 22.12.2003 
 Shpalo

Rezolutė pėr shpallje tė pazbatueshme pėr Kosovėn tė akteve kushtetuese dhe ligjeve, tė cilat i ka

Shpallėn tė pazbatueshme pėr Kosovėn tė gjitha aktet...

U publikua: E Enjte, 11.12.2003 
 Shpalo

Rezoluta pėr tė drejtat dhe kushtet e kthimit tė tė zhvedosurve dhe tė refugjatėve

Kuvendi rikonfirmon mbėshtetjen e tij pėr Rezolutėn pėr tė...

U publikua: E Enjte, 10.07.2003 
 Shpalo

Rezolutė pėr luftėn ēlirimtare tė popullit tė Kosovės pėr liri dhe pavarėsi

Lufta e popullit tė Kosovės pėr lirinė dhe pavarėsinė e...

U publikua: E Enjte, 15.05.2003 
 Shpalo

Rezolutė 07.11.2002

Kuvendi i Kosovės shpall tė papranueshme dhe tė pavlefshme...

U publikua: E Enjte, 07.11.2002 
 Shpalo

Korniza Kushtetuese

Korniza Kushtetuese mbi Vetėqeverisjen e Pėrkohshme nė...

U publikua: E Marte, 15.05.2001 
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com