Dokumentet

 Shpalo (PDF)

REZOLUTĖ Pėr Pėrfundimit e Mbikėqyrjės Ndėrkombėtare tė Pavarėsisė

U publikua: E Marte, 31.01.2012 
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com