Lista e deputetėve tė Kuvendit tė Kosovės

Etem Arifi

Etem Arifi

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

   Grupi parlamentar

  • PG

  Partia

  • PAI (PAI)

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 24.01.1967 nė Lipjan
  • I martuar

  Arsimimi

  • Shkolla e mesme

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

   • Tregtar paraluftës
   • 2000-2007-deputet i KK Lipjan
   • 2003-nëpunës i qendrës komunale të regjistrimit civil në Lipjan
   • Anëtar kryesisë në PDAK prej vitit 2000

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Serbisht
  • Gjermanisht (rrjedhshėm)

  Adresa

  • Lipjan

  Telefoni

  • 044 206 452