Lista e deputetėve tė Kuvendit tė Kosovės

Periudha e katërt Legjislative (12.12.2010 - 07.05.2014)

Etem Arifi

Etem Arifi

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Grupi parlamentar

 • SLS

Partia

 • PAI (PAI)

Tė dhėna personale

 • I lindur mė 24.01.1967 nė Lipjan
 • I martuar

Arsimimi

 • Shkolla e mesme

Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Tregtar paraluftës
  • 2000-2007-deputet i KK Lipjan
  • 2003-nëpunës i qendrës komunale të regjistrimit civil në Lipjan
  • Anëtar kryesisë në PDAK prej vitit 2000

Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

 • Serbisht
 • Gjermanisht (rrjedhshėm)

Adresa

 • Lipjan

Telefoni

 • 044 206 452
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com