Ligjet mė tė reja tė miratuara nga Kuvendi

Evidenca e Ligjeve (PDF)U publikua: 22.05.2015

Ligjet mė tė reja tė miratuara nga Kuvendi

05/L-009Shpalo (PDF)

Ligji pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit nr.03/L-087 pėr ndėrmarrjet publike i ndryshuar dhe plotėsuar me ligjin nr.04/L-111

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 07.04.2015, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-006-2015, Datė 24.04.2015

U miratua nga Kuvendi:
07.04.2015
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
24.04.2015
05/L-012Shpalo (PDF)

Ligji pėr ratifikimin e Marrėveshjes pėr financim ndėrmjet Republikės sė Kosovės dhe Asociacionit Ndėrkombėtar pėr Zhvillim pėr Projektin pėr reformėn shėndetėsore

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 26.03.2015, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-004-2015, Datė 10.04.2015

U miratua nga Kuvendi:
26.03.2015
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
10.04.2015
05/L-011Shpalo (PDF)

Ligji pėr ratifikimin e Marrėveshjes pėr financim ndėrmjet Republikės sė Kosovės dhe Asociacionit Ndėrkombėtar pėr Zhvillim pėr Projektin pėr efiēiencėn e energjisė dhe energjin&

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 26.03.2015, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-005-2015, Datė 10.04.2015

U miratua nga Kuvendi:
26.03.2015
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
10.04.2015
05/L-002Shpalo (PDF)

Ligji pėr ndalimin e bashkimit nė konflikte tė armatosura jashtė territorit tė vendit

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 12.03.2015, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-003-2015, Datė 25.03.2015

U miratua nga Kuvendi:
12.03.2015
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
25.03.2015
05/L-008Shpalo (PDF)

Ligji pėr ndryshimin dhe plotėsimin e ligjit 04/L-035 pėr riorganizimin e ndėrmarrjeve tė caktuara dhe pasurisė sė tyre

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 19.01.2015, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-002-2015, Datė 28.01.2015

U miratua nga Kuvendi:
19.01.2015
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
28.01.2015
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com