Lajmet e fundit

E Shtune, 22.03.2008

  • Kryetari i Kuvendit tė Republikės sė Kosovės, Jakup Krasniqi uron festėn e Pashkėve

    lexo mė shumė

  • Kryeparlamentari Krasniqi uron Monsinjor Dodė Gjergjin me rastin festės sė Pashkve

    lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com