Lajmet e fundit

E Shtune, 26.04.2008

  • Kryeparlamentari Jakup Krasniqi ua uron Pashkėt qytetarėve tė besimit ortodoks tė Kosovės

    Me rastin e Pashkėve Ortodokse mė 27 prill 2008, Kryetari i Kuvendit tė Republikės sė Kosovės, Jakup Krasniqi i ka uruar qytetarėt e besimit ortodoks tė Kosovės. lexo mė shumė

  • Kryeparlamentari Jakup Krasniqi uron Shkėlqesinė, Vladika Artemije

    lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com