Lajmet e fundit

E Hënë, 28.11.2016

  • Kryetari Veseli bëri nderime te varri i komandantit Adem Jashari

    lexo më shumë

  • Veseli: Boletini s’do t’i mungojë më 28 Nëntorit, kujtimi për bacën Isë dhe veprën e tij është i paharruar

    lexo më shumë

  • Kryetari Veseli dënon ashpër sulmin ndaj konsullatës turke në Prizren

    lexo më shumë