Lajmet e fundit

Kryeparlamentari Krasniqi shtron drekė pėr gazetarė

E Mėrkure, 11.06.2008
Pėr nder tė festave tė Qershorit dhe nė vigjilje tė hyrjes nė fuqi tė Kushtetutės sė Republikės sė Kosovės, kryeparlamentari Jakup Krasniqi do tė shtrojė drekė pėr gazetarėt, xhiruesit dhe fotoreporterėt e akredituar nė Kuvendin e Kosovės, si dhe pėr drejtuesit e medieve.

Vendi: Hoteli Viktoria

Koha: E premte, mė 13 qershor 2008, nė orėn 11:30.

Nė takim do tė bashkėbisedohet pėr zhvillimet nė vend, si dhe pėr punėn dhe rolin e Kuvendit pėr sendėrtimin e shtetit tė Kosovės.
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com