Lajmet e fundit

Agjenda e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, për SOT, 16 shkurt 2018

E Premte, 16.02.2018
Kryeparlamentari Kadri Veseli pret në takim Ndihmës Administratorin e USAID-it për Evropë dhe Evroazi, Brock Bierman.

Koha: 17:00

Vendi: Kabineti i Kryeparlamentarit

Pas takimit do të ketë konferencë për media.

Agjenda e kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, për SOT, 16 shkurt 2018