Arkivi

Periudha e parė Legjislative (17.11.2001 - 23.11.2004)

Jusuf Sutaj

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 16.12.1950 nė Lluka e Epėrme
  • I martuar

  Arsimimi

  • Fakulteti i Teknologjisė

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • 13 vjet pėrvojė pune nė arsim dhe tregti

  Adresa

  • Lluka e Epėrme, Deēan
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com