Arkivi

Periudha e parė Legjislative (17.11.2001 - 23.11.2004)

Rada Trajkovię

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  • Koalicioni Kthimi (KP)

  Tė dhėna personale

  • E lindur mė 25.02.1953
  • E martuar, tre fėmijė

  Arsimimi

  • Fakulteti i Mjekėsisė
  • Studimet e magjistraturės
  • Doktoreshė e shkencave tė mjekėsisė
  • ORL

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Doktoreshė dhe profesoreshė nė Fakultetin e Mjekėsisė (ORC)

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Rusisht

  Adresa

  • Graēanicė, Prishtinė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com