Arkivi

Periudha e parė Legjislative (17.11.2001 - 23.11.2004)

Bislim Hoti

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  • Initiativa e Re Demokratike e Kosovės (IRDK)

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 27.05.1959 nė Fshatin Rogovė, Gjakovė
  • I martuar, katėr fėmijė

  Arsimimi

  • Shkolla e lartė profesionale e ndėrtimtarisė

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Udhėheqės i objekteve ndėrtimore
  • 6 vjet veprimtari private nė “Projektim ndėrtim”
  • Veprimtari politike dhe humanitare
  • Kryetar i partisė

  Adresa

  • Gjakovė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com