Arkivi

Periudha e parė Legjislative (17.11.2001 - 23.11.2004)

Smajl Latifi

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  • Lėvizja Kombėtare pėr Ēlirimin e Kosovės (LKĒK)

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 09.10.1971
  • I martuar, njė fėmijė

  Arsimimi

  • I diplomuar nė kimi

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Anėtar i LKĒK-sė
  • Pjesėtar i UĒK-sė

  Adresa

  • Ratkoc, Rahovec
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com