Arkivi

Periudha e dytė Legjislative (23.11.2004 - 12.12.2007)

Naser Osmani

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 04.05.1962 nė Magurė
  • I martuar, baba i dy fėmijėve

  Arsimimi

  • Fakulltetin Ekonomik

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Nėnkryetar i Kėshillit Qendror pėr Financim tė Kosovės ( 1992 – 1999 )
  • Deputet i Parlamentit tė Republikės sė Kosovės – 1998
  • Anėtar i Kėshillit Drejtues nė UFORK – ( 2000 – 2004 )
  • Kėshilltar nė Kuvendin Komunal tė Lypianit – ( 2001 -2004 )
  • Anėtarė i Kėshillit Qendror tė LDK-sė
  • Kryetar i LDK-sė pėr Komunėn e Lypianit
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com