Arkivi

Periudha e dytė Legjislative (23.11.2004 - 12.12.2007)

Shaban Halimi

Shaban Halimi

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Arsimimi

  • Fakulteti Ekonomik

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Shef i operativės financiare nė "Progres Eksport" nė Prizren (1978-1980)
  • Inspektor Financiar i SHKSH tė Prizrenit (1980-1983)
  • Sekretar i Administratės sė pėrgjithshme dhe i buxhetit nė Dragash (1984-1988)
  • Drejtor i tė hyrave shoqėrore nė Dragash (1989-1990)

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Serbisht
  • Anglisht (pasive)

  Adresa

  • Buzez, Dragash
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com