Arkivi

Periudha e dytė Legjislative (23.11.2004 - 12.12.2007)

Gani Koci

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 20.06.1958 nė Polac, Skėnderaj
  • I martuar, 4 fėmijė, tri vajza e njė djalė

  Arsimimi

  • Shkolla e Lartė Politeknike
  • Fakulteti juridik (Jurist i diplomuar)

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • 1981–1991: I burgosur politik
  • 1994–1998: Anėtar i K. P. tė LDK-sė
  • Deputet i vitit 1992
  • Pjesėtar i UĒK-sė nga viti 1996 Epror ushtarak nė UĒK – nivel zone dhe brigade

  Adresa

  • Prishtinė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com