Arkivi

Periudha e dytė Legjislative (23.11.2004 - 12.12.2007)

Oliver Ivanović

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  • SLKM (SLKM)

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 01.04.1953 nė Rezniq, Deēan
  • I martuar

  Arsimimi

  • Fakulteti Ekonomik, inxhinier

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • 1998: Zėvendėsdrejtor i ”Feronikl”-it
  • 1992–1998: Drejtor i “Qendrės Sportive”
  • 1987–1991: Shef i Zyrės Rajonale nė “Hepok” nga Mostari
  • 1983–1987: Drejtor i fabrikės “Mozaik”
  • 1979–1987: Zėvendėsdrejtor i “Transkosovo”

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Anglisht
  • Shqip

  Adresa

  • Mitrovicė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com