Arkivi

Periudha e dytė Legjislative (23.11.2004 - 12.12.2007)

Mazllom Kumnova

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 17.03.1946 nė Gjakovė
  • I martuar, baba i katėr fėmijėve

  Arsimimi

  • Fakulltetin Filologjik,
  • Magjistėr i metodikės sė mėsimdhėnies sė letėrsisė

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Kryetar i Komunės sė Gjakovės,
  • Kėshilltar i lartė politikė

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Anglisht (fillestarė)
  • Rusisht (mirė)
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com