Arkivi

Periudha e tretė Legjislative (13.12.2007 - 03.11.2010)

Adem Hajdaraj

Adem Hajdaraj

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 13.12.1944 nė Dugaivė-Pejė
  • I martuar, 5 fėmijė

  Arsimimi

  • Doktor i shkencave filologjike

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • Profesor nė Universitetin e Prishtinės - Fakulteti i Edukimit

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Serbisht
  • Frėngjisht

  Adresa

  • Pejė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com