Arkivi

Periudha e tretė Legjislative (13.12.2007 - 03.11.2010)

Špresa Murati

Špresa Murati

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  • VAKAT (VAKAT)

  Tė dhėna personale

  • E lindur mė 13.05.1970 nė Prizren
  • E pamartuar

  Arsimimi

  • Fakulteti i mjekėsisė

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • 1999-2005 ligjėruese e lėndėve profesionale nė SHMM ,, Luciano Motroni’’ nė Prizren
  • Deputete nė Kuvendin e Republikės sė Kosovės (legjislatura II).

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Shqip ( pjesėrisht)
  • Anglisht ( pjesėrisht)

  Adresa

  • Prizren
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com