Lajmet e fundit

Sekretari Krasniqi takoi zv/drejtoreshën e NDI-së në Uashington, Shari K. Bryan dhe drejtorin e NDI-së për Evropë, Rob Benjamin

e hënë, 09.12.2019

Kryeparlamentari Veseli bëri homazhe për heronjtë Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani

e shtunë, 23.11.2019

Të shtunën në Kuvendin e Kosovës bëhen homazhe për heronjtë Afrim Zhitia, Fahri Fazliu, Bahri Fazliu dhe Agron Rrahmani

e premte, 22.11.2019

Fjalimi i kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli, në seancën solemne për nder të 9-vjetorit të pavarësisë

Pyetjet të cilat nuk janë qartë të formuluara dhe janë jashtë tematikave të Kuvendit, nuk do të publikohen.

Pyetja juaj u dërgua. 

Ju faleminderit!