Kalendari i takimeve dhe i seancave

Seanca Plenare

E Marte, 15.05.2012 10:00

R e n d i i d i t ė s

11. Shqyrtimi i Raportit tė punės tė Agjencisė Kosovare Kundėr Korrupsionit, pėr vitin 2011,

12. Shqyrtimi i Propozimit tė Gjykatės Supreme tė Kosovės pėr emėrimin e anėtarit nė
Komisionin pėr Kėrkesa Pronėsore,

13. Shqyrtimi i Propozimit tė Qeverisės sė Kosovės pėr emėrimin e anėtarit tė Bordit tė
Agjencisė Kosovare tė Pronės,


14. Shqyrtimi i kėrkesės sė Komisionit ad hoc pėr amendamentimin e Ligjit pėr
zgjedhjet e pėrgjithshme, pėr afat shtesė.

15. Kėrkesa e Komisionit pėr Bujqėsi Pylltari, Zhvillim Rural, Mjedis dhe Planifikim
Hapėsinor, pėr afat shtesė pėr ta shqyrtuar Projektligjin pėr parkun kombėtar " Sharri"
dhe tė Projektligjit pėr parkun kombėtar "Bjeshkėt e Nemuna".


16. Shqyrtimi i Propozimit tė Qeverisės sė Kosovės pėr anėtarėt e rinj tė Bordit tė ZRRE-sė.

 

ProcesverbaliTranskripti
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com