Kalendari i takimeve dhe i seancave

Seanca Plenare

E Enjte, 24.05.2012 10:00

R e n d i i d i t ė s


1. Koha pėr deklarime jashtė rendit tė ditės,
2. Koha pėr pyetje parlamentare,
3. Miratimi i Procesverbalit tė mbledhjes sė mėparshme,
4. Shqyrtimi i Projektligjit pėr ratifikimin e kėmbimit tė Notave Diplomatike pėr statusin e forcave
tė huaja mes Republikės sė Kosovės dhe Shteteve tė Bashkuara tė Amerikės,
5. Shqyrtimi i parė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit pėr menaxhimin e
financave publike dhe pėrgjegjėsitė,
6. Shqyrtimi i parė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit pėr procedurėn
kontestimore,
7. Shqyrtimi i parė i Projektligjit pėr taksėn rrugore dhe ekologjike tė automjeteve,
8. Shqyrtimi i parė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit pėr grevat,
9. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr themelimin e Agjencisė pėr Shėrbimet e Navigacionit Ajror,
10. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr Teatrot,
11. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr Agjencinė e Kosovės pėr Mbrojtje nga Rrezatimi
dhe Siguria Bėrthamore,
12. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr mbeturina,
13. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Agjencisė Shtetėrore pėr Mbrojtjen e tė Dhėnave
Personale, pėr vitin 2011,
14. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Rregullatorit pėr Ujėra dhe Mbeturina, pėr vitin 2011,
15. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Zyrės sė Rregullatorit pėr Energji, pėr vitin 2011,
16. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Agjencisė Kosovare tė Pronės, pėr vitin 2011,
17. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Autoritetit tė Aviacionit Civil tė Kosovės, pėr vitin 2011,
18. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Autoritetit Rregullativ tė Hekurudhave, pėr vitin 2011,
19. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Kėshillit tė Pavarur Mbikėqyrės pėr Shėrbimin Civil
tė Kosovės, pėr vitin 2011,
20. Shqyrtimi i Raportit vjetor tė Komisionit tė Pavarur pėr Miniera dhe Minerale, pėr vitin 2011,
21. Shqyrtimi i Propozimit tė Qeverisė sė Kosovės, lidhur me "Listėn pėr Rentat Minerare",
22. Shqyrtimi i Propozimit tė Institutit Gjyqėsor tė Kosovės pėr emėrimin e anėtarėve tė
Kėshillit Drejtues tė Institutit Gjyqėsor tė Kosovės,
23. Shqyrtimi i Raportit tė Komisionit pėr Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturė, Tregti dhe Industri
lidhur me Mbikėqyrjen e zbatimit tė Ligjit pėr mbrojtjen e konkurrencės.

 

 

ProcesverbaliTranskripti

Votimi elektronik

pika 4
pika 5
pika 6
pika 7
pika 8
pika 10
pika 11
pika 12
pika 13
pika 14
pika 15
pika 16
pika 17
pika 18
pika 19
pika 20
pika 21
pika 22
pika 23
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com