Vende tė lira pune

  • K O N K U R S - Pėr zgjedhjen e kryesuesit tė Komisionit Shqyrtues nė Autoritetin Rregullator pėr Shėrbimet e Ujit

    lexo mė shumė

  • K O N K U R S - Pėr zgjedhjen e zėvendėsdrejtorit tė Autoritetit Rregullator pėr Shėrbimet e Ujit

    lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com