Transkriptet

  Seanca Plenare

  E Enjte, 01.03.2012 10:00
  R e n d i i d i t ė s


  1. Koha pėr deklarime jashtė rendit tė ditės,

  2. Koha pėr pyetje parlamentare,

  3. Miratimi i Procesverbaleve tė mbledhjeve tė mėparshme,

  4. Debat parlamentar lidhur me gjendjen e pensionistėve dhe invalidėve tė punės tė
  Republikės sė Kosovės,

  5. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit pėr shėrbime
  sociale dhe familjare,

  6. Rekomandimi i Komisionit pėr punė tė brendshme , siguri dhe mbikėqyrje tė FSK-sė
  lidhur me vėrejtjet e Presidentes nė Ligjin nr. 04-L-76 pėr policinė.

  7. Shqyrtimi i Raportit tė Komisionit pėr Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturė, Tregti dhe
  Industri pėr mbikėqyrjen e zbatimit tė Ligjit pėr shpronėsimin e pronės sė paluajtshme,

  8. Shqyrtimi i Propozim- Statutit tė Autoritetit tė Konkurrencės tė Kosovės,

  9. Njoftimi me Pėrfundimin e Nėnkomisionit pėr mandate, imunitete dhe
  Rregullore tė Kuvendit, lidhur me Mocionin procedural tė G/P tė Lėvizjes Vetėvendosje,

  10. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit nr. 04/L-44 pėr Komisionin e Pavarur tė Mediave, dhe

  11. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit nr. 04/L-46 pėr Transmetimin Publik nė Kosovė.

   

   

   

  ProcesverbaliTranskripti

  Votimi elektronik

  pika 4
  pika 5
  pika 6
  pika 7
  pika 8
  pika 10
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com