Transkriptet

  Seanca Plenare

  E Premte, 20.04.2012 10:00
  R e n d i i d i t ė s

  1. Koha pėr deklarime jashtė rendit tė ditės,
  2. Koha pėr pyetje parlamentare,
  3. Shqyrtimi i dytė i Projketkodit Penal i Republikės sė Kosovės,
  4. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr fshatin Hoēė e Madhe,
  5. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr Qendrėn Historike tė Prizrenit,
  6. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit pėr ndėrmarrjet
  Publike,
  7. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit pėr tatimin nė pronėn e
  paluajtshme.

  ProcesverbaliTranskripti

  Votimi elektronik

  pika 3
  pika 4
  pika 5
  pika 6
  pika 7
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com