Ligjet sipas emrit

S
 • Sėmundje ngjitėse(2007/02-L109)
 • Siguri nė punė nė veprimtarinė minerare(05/L-062)
 • Siguri nė komunikacionin rrugor(2007/02-L70)
 • Siguria e pėrgjithshme tė produkteve(2007/02-L-21)
 • Siguria nė Punė(2003/19)
 • Sigurimet(05/L-045)
 • Sigurimin e detyrueshėm nga autopėrgjegjėsia(04/L-018)
 • Sigurimin shėndetėsor(04/L-249)
 • Sigurinė dhe shėndetin nė punė(2012/04-L-161)
 • Sigurinė e pėrgjithshme tė produkte(2011/04-L-078)
 • Sigurinė e pėrgjithshme tė produkteve, ndryshimi dhe plotėsimi i ligjit nr. 04-L-078(2013/04-L-189)
 • Simbolet shtetėrore(2008/03-L038)
 • Sistemin e adresave(2011/04-L-071)
 • Sistemin e lejeve dhe licencave(04/L-202)
 • Sistemin e pagesave(2012/04-L-155)
 • Skemėn e ndihmės sociale nė Kosovė(2011/04-L-096)
 • Skemat pensionale tė financuara nga shteti(04/L-131)
 • Sport, ndryshim dhe plotėsim i ligjit nr.2003-24(2011/04-L-075)
 • Sporti(2003/24)
 • Standardizim, ndryshim dhe plotėsim i ligjit nr.2004/12(2006/02-L-83)
 • Standardizimi(2004/12)
 • standardizimin(2009/03-L-144)
 • statistikat zyrtare tė Republikės sė(2011/04-L-036)
 • Statusi dhe tė drejtat e dėshmorėve(2011/04-L-054)
 • Statusi, imuniteti dhe privilegjet(2008/03-L033)
 • Statusin dhe tė drejtat e dėshmorėve, invalidėve, veteranėve, pjesėtarėve tė UĒK, viktimave tė dhu(04/L-172)
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com