Ligjet sipas emrit

2010/03-L-212Shpalo (PDF)

Ligji i punės

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 02.11.2010, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr. 077 -2010, Datė 18.11.2010.

U miratua nga Kuvendi:
02.11.2010
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
18.11.2010
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com