Ligjet sipas emrit

04/L-042Shpalo (PDF)

Ligji pėr prokurimin publik nė Republikėn e Kosovės

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 31.08.2011, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr.DL-032-2011, Datė 31.08.2011

U miratua nga Kuvendi:
31.08.2011
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
31.08.2011
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com