newsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnews Republika e Kosovės - Kuvendi - Ballina
Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Enjte, 08.12.2016Veseli nderon viktimat e terrorizmit nė Paris lexo mė shumė
  • E Enjte, 08.12.2016Tė premten deputetėt e Kosovės anėtarėsohen nė GOPAC Ceremonia e anėtarėsimit nė Organizatėn Botėrore tė Parlamentareve kundėr Korrupsionit do tė mbahet nė Kuvendin e Kosovės, nė orėn 10:00 lexo mė shumė
  • E Enjte, 08.12.2016Nėnkryetarja e Kuvendit , Dėrguti, priti konsullin e Kanadasė nė Zagreb, znj. Shinagawa. Takimi ishte nė funksion tė vėnies sė kontakteve mes grupeve tė miqėsisė nė parlamentet e tė dy vendeve dhe thellimit tė bashkėpunimit tė ndėrsjellė. lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet

Vende tė lira pune

KONKURS tė gjitha shpalljet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com