newsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnewsnews Republika e Kosovės - Kuvendi - Ballina
Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Marte, 28.06.2016Nga mbledhja e Komisioni pėr Legjislacion... Anėtaret e komisionit u pajtuan qė tė pėrkrahet Ministria e Drejtėsisė, me theks tė veēantė : Avokatura Shtetėrore,Shėrbimi Korrektues. si dhe Agjencioni pėr... lexo mė shumė
  • E Marte, 28.06.2016Komisioni pėr Integrime Evropiane Lidhur me Marrėveshjen pėr demarkacionin me Malin e Zi, Komisioni do tė organizojė tryezė pune. lexo mė shumė
  • E Marte, 28.06.2016Nga dėgjimi publik i Komisionit pėr Zhvillim Ekonomik... U shqyrtuan disa nga amendamentet e Projektligjit pėr Rregullat e Komunikacionit Rrugor. lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet

Vende tė lira pune

tė gjitha shpalljet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com