Transkriptet

  Seanca Plenare

  E Mėrkure, 15.02.2012 10:00
  R e n d i i d i t ė s


  1. Koha pėr deklarime jashtė rendit tė ditės,

  2. Koha pėr pyetje parlamentare,

  3. Miratimi i Procesverbalit tė mbledhjes sė mėparshme,

  4. Shqyrtimi i parė i Projektligjit pėr ndryshimin dhe plotėsimin e Ligjit pėr tatimin mbi
  vlerėn e shtuar,

  5. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr shėrbime kėshilluese pėr bujqėsi dhe zhvillim rural,

  6. Shqyrtimi i dytė i Projektligjit pėr Arkivat,

  7. Shqyrtimi i Raportit tė Komisionit pėr Shėndetėsi, Punė dhe Mirėqenie Sociale pėr
  mbikėqyrjen e zbatimit tė Ligjit pėr Inspektoratin e Punės,

  8. Shqyrtimi i Propozim-Programit tė punės sė Kuvendit, pėr vitin 2012,

  9. Shqyrtimi i kėrkesės sė Komisionit pėr Shėndetėsi, Punė dhe Mirėqenie Sociale pėr afat shtesė
  pėr ta shqyrtuar Projektligjin pėr regjistrimin dhe evidencėn e tė papunėsuarve dhe
  punėkėrkuesve.

   

   

  ProcesverbaliTranskripti

  Votimi elektronik

  pika 4
  pika 5
  pika 6
  pika 7
  pika 8
  pika 10
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com