Mirë se vini në faqen e Kuvendit të Kosovës në internet

Puna e organit legjislativ tė Kosovės ėshtė transparente, prandaj nė kėtė faqe do tė gjeni informata pėr punėn e deputetėve nė seanca plenare, pėr ligjet nė procedurė, pėr ligjet e miratuara dhe ato tė amandamentuara, pėr aktivitetet e kryetarit tė Kuvendit tė Kosovės, tė Kryesisė, tė komisioneve...

img

Ligjet

Lajmet

Seancat e Kuvendit

  • E Mėrkure, 27.05.2015Kryeparlamentari Veseli priti asamblistė tė komunave veriore dhe Kėshillin e veriut Bashkėbiseduesit shqyrtuan mundėsitė e gjetjes sė rrugėve dhe marrjen e masave konkrete, nėpėrmjet tė cilave do tė mundėsohej lėvizja e lirė e tė gjithė... lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 27.05.2015Kryetari Veseli mori pjesė dhe mbajti fjalė rasti nė tryezėn “Nxitja e zhvillimit ekonomik: korniza e re ligjore” Kryetari Veseli konfirmoi pėrkushtimin e tij pėr ta bėrė prioritet promovimin e parlamentarizmit ekonomik, si dhe mbėshtetjen e Kuvendit pėr krijimin e fondit... lexo mė shumė
  • E Mėrkure, 27.05.2015Kryetari Veseli takoi zėvendės drejtorin e Fondit Monetar Ndėrkombėtar, z. Zhu Agjenda legjislative dhe puna kuvendore ėshtė e pėrqendruar nė zhvillimin ekonomik, theksoi kryetari Veseli lexo mė shumė
  • tė gjitha lajmet
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com