Lajmet e fundit

E Hėnė, 26.05.2008

  • Xhavit Haliti foli nė mbledhjen e Asamblesė Parlamentare tė NATO-s

    Gjatė fjalimit tė tij nė Komisionin e Dimensionit Civil pėr Siguri, Haliti theksoi vėmendjen qė Kuvendi i Kosovės i kushton paqes dhe sigurisė pėr tė gjithė rajonin, marrėdhėnieve tė mira dhe bashkėpunimit me tė gjitha shtetet. Ai u ka kėrkuar shteteve qė ende nuk e kanė njohur. Pavarėsinė e Republikės sė Kosovės, qė tė bėjnė atė sa mė shpejt tė jetė e... lexo mė shumė

  • Fjalimi i mbajtur nė Asamblenė parlamentare tė NATO-s nga z. Xhavit Haliti

    lexo mė shumė

  • Mbledhja e Komisionit pėr Buxhet dhe Financa

    Pėrkrahet procedimi i mėtejmė nė Kuvend i tri projektligjeve, si dhe i dy kėrkesave lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com