Lajmet e fundit

E Enjte, 29.05.2008

  • Delegacioni i Kuvendit tė Kosovės kthehet nga vizita nė Parlamentin Evropian

    lexo mė shumė

  • Nga takimi parlamentar ndėrmjet Kuvendit tė Kosovės dhe Parlamentit Evropian

    Ėshtė biseduar pėr perspektivat e zhvillimit demokratik tė Kosovės dhe pėr Kushtetutėn. Nė pėrfundim tė takimit, sot do tė aprovohet njė deklaratė e pėrbashkėt. Nė sallėn ku mbahej takimi, krahas flamurit tė Bashkimit Evropian qėndronte edhe flamuri i Republikės sė Kosovės. Kryeparlamentari Krasniqi ėshtė pritur edhe nga kryetarja e delegacionit tė Parlamentit... lexo mė shumė

  • Fjala e Kryetarit Jakup Krasniqi nė takimin e parė ndėrparlamentar tė Parlamentit Evropian dhe Kuvendit tė Kosovės

    Kushtetuta e Kosovės ngėrthen vlerat mė tė mira tė qytetėrimit Evropian lexo mė shumė

 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com