Lajmet e fundit

Kryeparlamentari Krasniqi priti edhe shefin e Zyrės sė Shqipėerisė nė Prishtinė, z. Arben Ēeku

E Marte, 15.01.2008
Kryeparlamentari Krasniqi kishte sot edhe njė takim me shefin e Zyrės sė Shqipėrisė nė Prishtinė, Arben Ēeku. Me kėtė rast kryeparlamentarit Krasniqi ai i shprehu urimet mė tė thella pėr postin e ri. Njėkohėsisht, z. Arben Ēeku premtoi mbėshtetjen e mėtejme tė Shqipėrisė ndaj Kosovės, nė kėtė momente tė rėndėsishme tė pėrcaktimit tė statusit tė saj.

Shefi i Zyrės sė Shqipėrisė i pėrcolli kryeparlamentarit Krasniqi edhe tekstin e urimit tė kryeparlamentares sė Shqipėrisė, zonjės Jozefina Topalli.
Kryeparlamentari Krasniqi  priti edhe shefin e Zyrės sė Shqipėerisė nė Prishtinė, z. Arben Ēeku
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com