Arkivi

Periudha e dytė Legjislative (23.11.2004 - 12.12.2007)

Ymer Halimi

Funksionet nė Kuvendin e Kosovės

  Partia

  Tė dhėna personale

  • I lindur mė 15.12.1947 nė Prishtinė
  • I martuar

  Arsimimi

  • Profi. i asocuar i Universitetit - Fizikant

  Aktivitete dhe funksione, tė tanishme apo paraprake

  • 1973-1976 arsim i mesėm
  • 1976-2005 Universitet

  Gjuhė tjetėr pėrveē amtares

  • Anglisht (pėr shfrytėzim literature)
  • Frangjisht (mjaftushėm)
  • Serbo-kroatisht (plotėsisht)

  Adresa

  • Lagja e Universitetit Rr.II-tė nr.57, Prishtinė
   

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com

  Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

  Tel: 038 211 186

  Email: asd@sadfsdf.com