Ligjet sipas emrit

2010/03-L-149Shpalo (PDF)

Ligji pėr shėrbimin civil tė Republikės sė Kosovės

Vėrejtje: Ligji ėshtė miratuar nė Kuvend me 13.05.2010, kurse ėshtė shpallur me Dekretin e Presidentit tė Republikės sė Kosovės nr. DL-022-2010, Datė 14.06.2010.

U miratua nga Kuvendi:
13.05.2010
Ėshtė shpallur me Dekretin e
Presidentit tė Republikės sė Kosovės:
14.06.2010
 

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com

Komisioni pƫr Buxhet dhe Financa

Tel: 038 211 186

Email: asd@sadfsdf.com